Ez volt az év első boros eseménye, melyet 15. alkalommal rendeztek meg a Hotel Eger & Parkban szombat este.
Az estet az Egri Borbarát Hölgyek Egyesülete szervezte, akik remek borok és ételek összhangjával, új zenei élménnyel és a megújult borbárral várták a vendégeket január 27-én.
Mottójuk: Főszerepben az egri borok és az egri borászok.
Nemes Róbert fotósunk a helyszínen volt és kattintott néhányat, nézzétek meg képeit!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


































































