Február 18-án nem csak egri, hanem az ország minden pontjáról érkező árusok kínálják majd portékájukat a Bazilika mögött.
Minden hónap harmadik vasárnapján tartják a régiségvásárt (amennyiben az időjárás engedi). Február 18-án, vasárnap 7 órától 16 óráig várják a „kincsvadászokat” a Bazilika mögött.
Árusnak jelentkezni itt lehet: [email protected]
Részvételi szabályok: www.regisegvasareger.hu
Az esemény Facebook oldala ide kattintva található.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















