A miniszterelnök Nyitrai Zsoltot, Eger és térsége országgyűlési képviselőjét támogatta azzal, hogy részt vett az aláírásgyűjtésben.
Ahogy korábban megírtuk, Orbán Viktor miniszterelnök kedden Egerben kezdte kampánykörútját. Az EgerHíreknek sikerült interjút készíteni a kormányfővel, amit itt el is olvashattok.
A nap folyamán a miniszterelnök Nyitrai Zsolttal, Eger és térsége országgyűlési képviselőjével együtt csöngetett be három egri családhoz is. A találkozókról a fotók mellett videó is készült. Volt, aki alig akarta elhinni, hogy szemben áll vele a kormányfő.
Az aláírások után a családokkal közös szelfi és fotózkodás sem maradhatott el.
A továbbiakat nézzétek meg a videóban, amelyet Orbán Viktor saját Facebook oldalán osztott meg!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















