Egy nagytestű kutya kútba esett Balatonban, a Jókai utcában, kedd délelőtt.
A bélapátfalvi önkormányzati tűzoltók egy létra és kötelek segítségével kimentették az állatot a kútból, majd a hálás jószágot sértetlenül átadták gazdájának – olvasható a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
Csaholással teli, vidám életet kívánunk neki!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















