Ezúttal nem Egerben, hanem Budapesten, március 15-én.
Orbán Viktor miniszterelnök az Országház előtt tartott ünnepi beszédét sok egri hallhatta a saját fülével a nemzeti ünnepen, többek között a város és térsége országgyűlési képviselője, Nyitrai Zsolt.
A politikus ezen kívül viszont személyesen is találkozott Orbán Viktorral, akivel kezet rázott, majd váltottak néhány szót.
Ezt Nyitrai Zsolt saját Facebook oldalán is megosztotta.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















