A káli férfival szemben vádemelést javasolnak a rendőrök.
A Füzesabonyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt folytatott eljárást egy káli lakossal szemben – írja a police.hu.
A nyomozás adatai alapján P. Dezső 2017. október 19-én a hajnali órákban Kál-Kápolna vasútállomás területén egy ott parkoló Opel egyik ajtajának zárszerkezetét késsel kinyitotta, majd a járműből eltulajdonította a rádiós magnót, továbbá megrongálta a kesztyűtartót is.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 28 éves férfit a rendőrök azonosították és gyanúsítottként hallgatták ki.
A nyomozó hatóság a napokban befejezte a büntetőeljárást és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal továbbította az ügyészségnek.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!













