Az Evat Zrt. felhívja az autósok figyelmét, hogy Egerben március 30-án (nagypéntek), április 1-én és 2-án (húsvét) a közterületi parkolók használatáért nem kell díjat fizetni, de a parkolóház használata térítésköteles.
Március 31-én, szombaton a szombati rend szerint – 8 órától 13 óráig – kell a parkolásért fizetni.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














