Korábban írtunk arról, hogy a rendőrség eltűntként keresi a 11 éves kislányt. Most úgy tűnik, végre megtalálták épen, egészségesen.
Megkerült a 11 éves Hegymegi Boglárka, aki tegnap, tehát Húsvét hétfőn, a délutáni órákban tűnt el az otthonából. A média és a rendőrség mellett a közösség is nagy erőkkel kereste a lányt.
Most úgy tűnik, egy állampolgári bejelentésnek köszönhetően megtalálták. A police.hu információja szerint sértetlenül találtak rá a kislányra egy felsőtárkányi vendéglátóhelyen. Kora délután találtak rá, még vizsgálják az eltűnése részleteit.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















