Lépjen kapcsolatba velünk

Cseh László: jót tett nekem az edző- és klubváltás

Tvbelyeg2

Cseh László: jót tett nekem az edző- és klubváltás

Ez a cikk több, mint 11 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A héten megkezdte olimpiai felkészülését Cseh László, olimpiai ezüst- és bronzérmes , világ és Európa bajnok úszó Egerben. A világklasszis videóinterjúban beszélt az EHTV-nek erőnlétéről, edzésmódszeréről, egri élményeiről és arról, hogy van- e jelentősége annak, hogy ott lesz-e Rióban Phelps, vagy sem.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Eger Hírek TV kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL