Korábban már hírül adtuk, hogy városkánk „hájtek” módba kapcsol. A továbbiakban szupertraffipaxok vigyázó szeme alatt kocsikázhattok. Holnaptól hivatalosan is szolgálatba lépnek a szerkentyűk, és mind Titeket fog skubizni!
Szauron mindent látó, lángoló szemén is túltesznek majd a holnaptól üzemelő ketyerék. Öveket bekapcsolni, egyik szemet a sebességmérőre, másikat az útra tapasztani – és tessék mosolyogni! Holnap reggel 8-kor már vígan működik az „okos trafi” Egerben.
A várost gazdagító 2, azaz kettő darab fix trafi méri majd a sebességet, s árgus szemekkel lesi, bekapcsoltátok-e a biztonsági övet, emellett számlálja majd a forgalmat is.
Az egyik őrszem a Mátyás Király úton, a másik pedig a Baktai úton fogja keresni a szabálytalankodókat. Ti legyetek szabályosak, és akkor a készülék ( teljes nevén Véda közúti intelligens kamera ) beépített vasmarka nem fog lenyúlni értetek. Itt találjátok a térképet, hol találjátok a trafikat!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















