Lépjen kapcsolatba velünk

Cseh László: már három számban kvalifikáltam magam az olimpiára

Cseh laszlo

Cseh László: már három számban kvalifikáltam magam az olimpiára

Ez a cikk több, mint 11 éve és 2 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Cseh László, olimpiai ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok úszó volt kedden az Egri Csillag Szalon vendége, akivel Martonné Adler Ildikó, alpolgármester beszélgetett az Egri Polgárok Házában. Cseh László mesélt (Egerhez is fűződő) gyermekkori élményeiről, az Egri Úszó Klubhoz igazolásának körülményeiről, és bepillantást engedett kicsit magánéletébe, edzésekkel teli hétköznapjaiba is. A közönségtalálkozó után egri színekben szerzett legfrissebb eredményeiről számolt be az EH TV-nek a világklasszis.

Korábbi interjúk, cikkek Cseh Lászlóról az EGERhíreken:

Cseh László országos csúcsot úszott Eindhovenben

Cseh-László: jó döntés volt az edző- és klubváltás

Először nyert egri színekben-Cseh-László

Cseh László: jó-érzés, hogy bármikor jöhetek edzeni Egerbe

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Eger Hírek TV kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL